Weekend Drzwi Otwartych na Świerkowej Polanie | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Weekend Drzwi Otwartych na Świerkowej Polanie

Weekend Drzwi Otwartych na Świerkowej Polanie

Weekend Drzwi Otwartych na Świerkowej Polanie
Kwiecień 22
08:30 2015

Jak wyobrazić sobie swoje przyszłe mieszkanie? Najlepiej zobaczyć je na żywo. Dopiero wtedy widać pełen potencjał, jaki kryje dany lokal. Z tego właśnie względu firma Skaland zorganizuje Weekend Drzwi Otwartych i zarazem premierową prezentację swojego nowego Mieszkanie Wzorcowego na Świerkowej Polanie w Robakowie.

Jak może wyglądać funkcjonalne mieszkanie szeregowe o powierzchni blisko 90 mkw.? Ciekawi praktycznych rozwiązań i dopasowanego do potrzeb rodzin designu mogą Fot. Skalandznaleźć odpowiedź na to pytanie w najbliższy weekend w Mieszkaniu Wzorcowym w Robakowie. Firma Skaland 25 i 26 kwietnia udostępni zwiedzającym mieszkanie, które stanowi aranżację jednego spośród lokali realizowanych obecnie w ramach zabudowy III etapu osiedla. Docelowo w tej lokalizacji ma powstać przeszło sto podobnych mieszkań. Co istotne, dostępne są one w wersji 68 i 90 mkw. Ta druga opcja powiększona jest o poddasze zaadaptowane na dodatkowe, 21 metrowe pomieszczenie. – Przy projektowaniu mieszkania pokazowego w Robakowie najważniejsze było funkcjonalne rozplanowanie układu domu i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Na parterze powiększyłyśmy kuchnię, osobno wydzieliłyśmy miejsce na duży stół i oddzieliłyśmy częściowo przestrzeń telewizyjną z kanapą. W projekcie przewidziałyśmy też dużą szafę garderobianą przy wejściu. Na piętrze połączyłyśmy sypialnię z garderobą oraz zoptymalizowałyśmy łazienkę, by mogły korzystać z niej jednocześnie dwie osoby – mówi Dorota Latanowicz – Domecka z firmy IN-EX Design – Przygotowując projekt tego lokalu szczególną uwagę zwracałyśmy na rozwiązania dedykowane specjalnie dla rodzin, a wśród nich duży, wspólny stół, wygodną łazienkę, zindywidualizowaną zabudowę meblową czy w końcu wielofunkcyjny pokój na poddaszu – dodaje.

Mieszkanie Wzorcowe zostało zaaranżowane tak by swoją funkcjonalnością wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. – Zrealizowanemu przez Fot. Skalandfirmę Skaland projektowi przyświecało założenie, iż należy uzyskać bardzo dobry standard pomieszczeń w odpowiedniej cenie. Zależało nam jednocześnie na funkcjonalności i ciekawym efekcie wizualnym. Dlatego też chcieliśmy, by wnętrza miały neutralną, ponadczasową kolorystykę, która pozwoli odwiedzającym zwizualizować swoje wymarzone M we wnętrzach naszego Mieszkania Wzorcowego – mówi Olga Pietrzak z firmy Skaland – Oczywiście w wystroju nie mogło zabraknąć elementów, które podkreślają charakterystyczny i niepowtarzalny styl naszych inwestycji. Stąd też fronty meblowe wykonane w okleinie naturalnej dębowej – dodaje. Podczas weekendu Mieszkanie Wzorcowe będzie dostępne dla zwiedzających w godz. od 10.00 do 16.00.

Zainteresowani mieszkaniami realizowanymi przez dewelopera będą mogli równolegle zapoznać się również z inwestycją realizowaną w Koninku. Powstaje tam drugi etap osiedla Nowe Koninko, w którym klienci mogą wybierać mieszkania spośród trzech typów lokali. W sąsiedztwie też znajduje się zrealizowany w ubiegłym roku Dom Wzorcowy. Można tam podpatrzeć jeszcze więcej ciekawych rozwiązań projektowych i praktycznych zastosowań systemu inteligentnego domu.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *