Rusza sprzedaż mieszkań II etapu osiedla „Na Sokratesa” | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Rusza sprzedaż mieszkań II etapu osiedla „Na Sokratesa”

Rusza sprzedaż mieszkań II etapu osiedla „Na Sokratesa”

Rusza sprzedaż mieszkań II etapu osiedla „Na Sokratesa”
Sierpień 12
09:51 2015

Deweloper Home Invest wprowadza do oferty sprzedaży mieszkania z II etapu inwestycji „Na Sokratesa” na warszawskich Bielanach. W ofercie znajdzie się 186 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Ceny zaczynają się już od 6 899 za mkw.

3 sierpnia budowę drugiego etapu rozpoczął generalny wykonawca, firma Budimex. Ta sama firma buduje także pierwszy etap inwestycji, budynek „A”, który ma być oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 roku. II etap inwestycji „Na Sokratesa” będzie się składał z jednego budynku „B” o wysokości od 7 do 9 pięter. W ofercie sprzedaży znajdzie się 186 mieszkań – najmniejsze o powierzchni 29,49 m2, zaś największe o metrażu 67,71 m2. Dużą zaletą pomieszczeń jest zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną. Ponadto, wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, loggie lub ogródki na parterze.

Fot. Home InvestNa terenie bielańskiej inwestycji Home Invest zaprojektowano dwa dziedzińce od strony południowo-zachodniej, co da możliwość prawidłowego nasłonecznienia zarówno mieszkań, jak i terenów otwartych. Największą zaletą osiedla jest jego lokalizacja – od Metra Młociny dzieli je zaledwie 5 minut, w pobliżu są też liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Jako, że tereny zielone stanowią na Bielanach blisko 30% powierzchni, jest to miejsce idealne zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i tych szukających wyciszenia w kontakcie z przyrodą. Ponadto w najbliższej okolicy znajduje się rozbudowana sieć handlowo-usługowa, żłobki, przedszkola oraz szkoły.

Satysfakcjonująca sprzedaż w I etapie inwestycji, w którym już ponad połowa mieszkań znalazła swoich nabywców, pozwala nam z optymizmem spoglądać na realizację II etapu naszej bielańskiej inwestycji – mówi Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Cały zespół budynków będzie ogrodzony i objęty kompleksową ochroną. II etap inwestycji „Na Sokratesa” ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku. Home Invest jest deweloperem działającym na rynku warszawskim, zapewniającym najwyższy standard oferowanych usług. Firma dotychczas zrealizowała dwa projekty mieszkaniowe – „Wola Prestige” na Woli oraz „Miłosna Park” w Wesołej. Obecnie, oprócz inwestycji „Na Sokratesa”, dobiega końca budowa osiedla „Krasińskiego 58” na Żoliborzu.

Ponadto, w najbliższym czasie inwestor rozpocznie budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego, „Monte Verdi”, w warszawskiej dzielnicy Włochy, w bardzo bliskim położeniu od stacji PKP Włochy. Home Invest zamierza przeznaczyć w tym roku 80 mln zł na nowe grunty inwestycyjne na terenie Warszawy.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *