Ronson rozpoczął budowę osiedla City Link | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Ronson rozpoczął budowę osiedla City Link przy metrze

Ronson rozpoczął budowę osiedla City Link przy metrze

Ronson rozpoczął budowę osiedla City Link przy metrze
Kwiecień 20
11:35 2015

Ronson Development rozpoczął budowę projektu City Link na rogu ulicy Skierniewickiej i Wolskiej w Warszawie, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Generalnym wykonawcą został Karmar.

City Link to nasza najnowsza propozycja w Warszawie. Osiedle położone jest bardzo blisko centrum stolicy i drugiej linii metra, dzięki czemu może być atrakcyjną propozycją także dla osób szukających okazji do inwestycji w nieruchomości – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Z firmą Karmar mieliśmy okazję współpracować przy okazji wielu naszych projektów. To sprawdzony i wiarygodny wykonawca przywiązujący uwagę do detali – dodaje Andrzej Gutowski.

W pierwszym etapie City Link powstanie 127 mieszkań, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe, o powierzchniach od 27 m2 do 85 m2 oraz 5 lokali usługowych na parterze. Ceny mieszkań zaczynają się od 8500 zł brutto za m2. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r.

Osiedle City Link położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola, niedaleko centrum biznesowego przy Rondzie Daszyńskiego oraz parków Sowińskiego i Moczydło. Tuż obok inwestycji planowana jest kolejna stacja drugiej linii metra o nazwie Wolska. City Link to projekt o podwyższonym standardzie. W budowie wykorzystane zostaną najwyższej jakości materiały. Fasada budynku będzie przeszklona z elementami elewacji Alucobond, w jej części parterowej zaplanowano kamienne wykończenia.

Każde mieszkanie będzie wyposażone w drewniane okna, przestronny i przeszklony balkon, a do lokali na najwyższych kondygnacjach przypisane będą tarasy. Obok osiedla powstanie plac miejski z zielenią parkową, ławkami i fontanną. Na terenie projektu zaplanowano również wewnętrzny dziedziniec. Za projekt architektoniczny odpowiada Archiplan.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *