Ronson: ostatnie 25 mieszkań dostępnych na osiedlu Sakura | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Ronson: ostatnie 25 mieszkań dostępnych na osiedlu Sakura

Ronson: ostatnie 25 mieszkań dostępnych na osiedlu Sakura

Ronson: ostatnie 25 mieszkań dostępnych na osiedlu Sakura
Listopad 03
10:43 2015

Na osiedlu Sakura na Mokotowie w Warszawie pozostało do kupienia ostatnie 25 mieszkań o powierzchni od 55 do 90 m2. Ronson Development zakończył już realizację osiedla, co oznacza, że lokale są gotowe do wprowadzenia.

Oprócz 25 mieszkań, na osiedlu Sakura do kupienia są jeszcze cztery lokale biurowe na parterze lub na pierwszym piętrze. Lokale te są specjalnie przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Ich powierzchnia wynosi od 43 do 80 m2.

Osiedle Sakura to jedna z najbardziej znanych inwestycji realizowanych w ostatnich latach przez Ronsona. Oprócz dogodnej lokalizacji na Mokotowie, niedaleko metra i centrum biznesowego na Służewcu, zaletą osiedla jest okazały ogród japoński dostępny dla wszystkich mieszkańców – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Mając na uwadze duże zainteresowanie klientów mieszkaniami na osiedlu Sakura, jak również na innym naszym osiedlu na Mokotowie o nazwie Moko przy ul. Magazynowej, chcemy dalej rozwijać się w tej dzielnicy Warszawy – dodaje Andrzej Gutowski.

Osiedle Sakura, zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie, składa się z czterech budynków, w których znajduje się łącznie 515 gotowych lokali. Zaletą projektu jest bliskość terenów zielonych, w tym między innymi toru wyścigów konnych na Służewcu. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub przeszklone werandy oraz duże drewniane okna, z których roztacza się piękny widok na pobliski tor wyścigów konnych. Za projekt architektoniczny osiedla odpowiadała pracownia CK Architekci, a generalnym wykonawcą była firma Hochtief Polska. Ceny mieszkań na osiedlu Sakura rozpoczynają się od 7300 zł za m2.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *