Ronson: Drugi etap Kamienicy Jeżyce w sprzedaży | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Ronson: Drugi etap Kamienicy Jeżyce w sprzedaży

Ronson: Drugi etap Kamienicy Jeżyce w sprzedaży

Ronson: Drugi etap Kamienicy Jeżyce w sprzedaży
Czerwiec 08
07:44 2015

Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w drugim etapie poznańskiej inwestycji Kamienica Jeżyce zlokalizowanej przy ul. Kościelnej. W ofercie znajduje się 151 lokali o powierzchniach od 28 m2 do 110 m2. Część mieszkań w projekcie kwalifikuje się do programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych”.

Ogromne zainteresowanie klientów z jakim spotkał się pierwszy etap Kamienicy Jeżyce skłoniło nas do przyspieszenia decyzji o rozpoczęciu sprzedaży kolejnych budynków – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ronson Development. – Za sukcesem osiedla stoi przede wszystkim znakomita lokalizacja w centrum oraz sąsiedztwo parków, w połączeniu z dobrze dopasowaną ofertą mieszkań do aktualnych potrzeb klientów. Dodatkowym czynnikiem, który zachęca wielu kupujących jest możliwość kupna mieszkania z dopłatą w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” – dodaje Justyna Hamrol-Wasielewska.

Kamienica Jeżyce będzie cechowała się nowoczesną, miejską architekturą. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, niedaleko Starego Rynku oraz bliskość terenów zielonych, takich jak Park Sołacki czy Jezioro Rusałka, sprawiają, że projekt jest również idealną propozycją dla inwestorów. Kamienica Jeżyce docelowo będzie liczyć 295 lokali. W drugim etapie, którego zakończenie planowane jest na IV kw. 2016 r., powstaje pięć budynków ze 151 lokalami.

W sprzedaży dostępny jest szeroki przekrój rozkładów od kawalerek po przestronne lokale 4-pokojowe na najwyższych piętrach. Ceny zaczynają się od 5 920 zł brutto za m2. W ofercie jest jeszcze 40 lokali z pierwszego etapu, który zostanie oddany do użytku w III kw. 2016 r. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Mostostal Warszawa.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *