Ponad połowa sprzedanych mieszkań na osiedlu Zielona Klecina | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Ponad połowa sprzedanych mieszkań na osiedlu Zielona Klecina

Ponad połowa sprzedanych mieszkań na osiedlu Zielona Klecina

Ponad połowa sprzedanych mieszkań na osiedlu Zielona Klecina
Maj 11
15:26 2015

Ponad połowa lokali na powstającym we Wrocławiu osiedlu Zielona Klecina znalazła już nabywców. Wciąż jednak można kupić lokale dwupokojowe o powierzchni do 43 mkw. oraz trzy- i czteropokojowych od 55 do 71 mkw. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do lokali jeszcze przed końcem roku.

Inwestycja Zielona Klecina znalazła się na półmetku sprzedaży. Projekt realizowany przez TIM Development i FB Antczak cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia, o czym świadczy 47 sfinalizowanych z sukcesem procedur zakupu oraz spore zainteresowanie inwestycją podczas ostatnich Targów Mieszkań i Domów w Hali Stulecia.

Od ponad 200 potencjalnych nabywców odwiedzających stanowisko Zielonej Kleciny na targach najczęściej słyszeliśmy pytania dot. mieszkań trzy- i czteropokojowe powyżej 80 mkw. oraz mieszkań dwupokojowe do 43 mkw. Zaobserwowaliśmy, że właśnie te dwa typy lokali cieszą się wśród Wrocławian największym Fot. TIM Development, Zielona Klecinazainteresowaniem. Odwiedzający często pytali również o ofertę wykończenia mieszkania pod klucz, lokale z ogródkami oraz mieszkania w systemie MDM. Często poruszana była także kwestia windy oraz rolet, czyli dodatkowych udogodnień, w które wyposażono inwestycję – mówi Krzysztof Jabłoński, specjalista ds. rynku nieruchomości, właściciel wrocławskiej agencji Iglica Nieruchomości.

W ofercie inwestycji przy ulicy Wałbrzyskiej 1-3 we Wrocławiu pozostało jeszcze około 40 lokali, które cechują się sprawdzonymi układami wnętrz gwarantującymi maksymalną wygodą użytkowania oraz łatwą aranżację. Każde z mieszkań posiada własny balkon, taras lub ogródek. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać na co dzień z wielu udogodnień inwestycji: parkingu podziemnego i naziemnego, przechowalni rowerów, komórek lokatorskich oraz wygodnych wind z poziomu parkingu podziemnego. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddany zostanie także wewnętrzny zielony dziedziniec z bogatą roślinnością i placem zabaw, przynoszący relaks i wyciszenie. Bezpieczeństwo na osiedlu zagwarantuje ogrodzenie terenu oraz prywatna ochrona.

– Do największych atutów Zielonej Kleciny bez wątpienia można zaliczyć kameralność inwestycji oraz jej atrakcyjne otoczenie, na które składają się: przedszkola i szkoły, rekreacyjne tereny zieleni, ścieżki rowerowe, trasy spacerowe oraz Park Kleciński. W okolicy znajduje się również bogata infrastruktura handlowo–usługowa – dodaje Jabłoński.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *