Kwiecień 2015 r. najlepszym miesiącem w historii ATAL S.A. | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Kwiecień 2015 r. najlepszym miesiącem w historii ATAL S.A.

Kwiecień 2015 r. najlepszym miesiącem w historii ATAL S.A.

Kwiecień 2015 r. najlepszym miesiącem w historii ATAL S.A.
Maj 07
08:00 2015

W kwietniu br. ATAL S.A. sprzedał 155 mieszkań, a 245 zostało zarezerwowanych. W minionym miesiącu do oferty trafiła prestiżowa inwestycja zlokalizowana w centrum Krakowa – Masarska 8 Apartamenty. Od kwietnia można także nabywać mieszkania na osiedlu zlokalizowanym w malowniczym sąsiedztwie Kanału Żerańskiego w Warszawie – ATAL Marina Apartamenty II.

W kwietniu br. w inwestycjach ATAL S.A. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu zostało sprzedanych łącznie 155 mieszkań i jest to najlepszy wynik w historii firmy. W minionym miesiącu kolejnych 245 lokali zostało zarezerwowanych. Od początku roku sprzedaż systematycznie wzrasta – w ciągu 4 miesięcy sprzedano w sumie 470 mieszkań, czyli o 61 więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku. Taki wynik daje wzrost r/r na poziomie 15%.

W efekcie konsekwentnie realizowanej strategii, w kwietniu nastąpił ponowny wzrost sprzedaży mieszkań w kluczowych dla ATAL S.A. miastach. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą najnowsze projekty wprowadzone na rynek – m.in. ATAL Towers, Masarska 8 Apartamenty. Tempo w jakim rezerwowane i sprzedawane są kolejne mieszkania świadczy o wyjątkowej atrakcyjności osiedli. Rekordowe wyniki sprzedaży są dla spółki motywacją do dalszego rozwoju – powiedziała Ewelina Juroszek, Dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w ATAL S.A.

W minionym miesiącu na małopolski rynek trafiła nowa prestiżowa inwestycja Masarska 8 Apartamenty. Osiedle powstanie na terenie Grzegórzek w centrum Krakowa. Obiekt od strony ulic Masarskiej i Rzeźniczej będzie posiadał sześć kondygnacji, a pozostałe jego części będą czterokondygnacyjne. Lokatorzy apartamentów na najwyższym piętrze będą mieli możliwość wypoczynku na przestronnych tarasach, większość pozostałych lokali zostanie wyposażona w balkony, natomiast do mieszkań na niższych kondygnacjach od strony dziedzińca przynależeć będą ogródki. Osiedle Masarska 8 Apartamenty znajduje się w sprzedaży od połowy kwietnia, a już rezerwacją zostało objętych 60 z 99 mieszkań oraz wszystkie lokale usługowe.

Do sprzedaży w kwietniu trafił również drugi etap dobrze przyjętej na stołecznym rynku inwestycji – ATAL Marina Apartamenty II. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstaje w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. Marina Apartamenty II składać się będzie z trzech nowoczesnych budynków, w których znajdzie się 219 mieszkań. Dla wygody lokatorów, w inwestycji znajdzie się mini galeria, w której będzie 25 lokali handlowo – usługowych.

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. grzesik
    grzesik Maj 07, 08:46

    Fajna bryła. Przypomina dom towarowy Renoma we Wrocławiu 🙂 Ekstra!

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *