Kolejnych 38 domów w inwestycji Villa Campina | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Kolejnych 38 domów w inwestycji Villa Campina

Kolejnych 38 domów w inwestycji Villa Campina

Kolejnych 38 domów w inwestycji Villa Campina
Wrzesień 21
09:40 2015

J.W. Construction Holding S.A. wprowadza do oferty 38 szeregowych domów jednorodzinnych w ramach II etapu budowy Villa Campina w podwarszawskich Kaputach.

Projekt domu Majka, kwalifikujący się do programu z rządową dopłatą, zawiera dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem. Na parterze zaaranżowano hol wejściowy, duży przeszklony salon z wyjściem na taras oraz przestronną kuchnię z możliwością wydzielenia gabinetu. Dla wygody mieszkańców zaplanowano także Foto. J.W. Constructionpomieszczenie gospodarcze z oddzielnym wejściem. Na piętrze deweloper zaprojektował trzy przestronne sypialnie, łazienkę, garderobę oraz hol. Dom położony jest na ok. 380-metrowej działce i ma 100 mkw. powierzchni, w tym 40 mkw. zajmuje duży salon połączony z jadalnią i częściowo wydzieloną kuchnią.
Z początkiem września weszła w życie nowelizacja ustawy, która wprowadziła dodatkowe wsparcie dla rodzin wielodzietnych w programie MdM. Obecnie rodziny z dziećmi mogą otrzymać od państwa nawet do 100 tys. zł. dopłaty. Dlatego w najbliższy weekend zaprezentujemy ofertę zakupu domu, położonego w niedalekiej odległości od warszawskiego Bemowa, którego cena rozpoczyna się już od 463 tys. zł – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.
Docelowo osiedle Villa Campina składać się będzie z blisko 400 domów jednorodzinnych oraz w zabudowie szeregowej. Na terenie inwestycji przewidziano również miejsce na prywatne przedszkole i punkty handlowo-usługowe. – Popyt na życie w lepszym standardzie rośnie, dlatego klienci doceniają możliwość kupna domu pod Warszawą w cenie mieszkania, które z jednej strony zapewni mieszkańcom prywatność i spokój, a z drugiej łatwy dostęp do centrum miasta – dodaje Małgorzata Ostrowska.
Zlokalizowane w Kaputach pod Warszawą osiedle Villa Campina jest nowym obrazem polskiego przedmieścia, sposobem na spokojne, komfortowe życie w pobliżu miejskiej aglomeracji. To wyjątkowe połączenie zabudowy jedno- i wielorodzinnej, które wpisano w otaczającą inwestycję przyrodę. Dzięki sąsiedztwu Puszczy Kampinoskiej mieszkańcy mają do dyspozycji wiele kilometrów ścieżek rowerowych i spacerowych, podczas gdy w odległości 8 minut drogi samochodem czeka na nich bogata oferta kulturowo-rozrywkowa stolicy.
Zaletą położenia osiedla jest także bliskość innych punktów, takich jak publiczna szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym w odległości 500 metrów, centrum handlowe i kino w warszawskiej dzielnicy Bemowo w odległości 12 minut czy ośrodek sportu i rekreacji wraz z basenem w Ożarowie.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *