Kniaziewicza 16 i2 DEVELOPMENT wyprzedane | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Kniaziewicza 16 i2 DEVELOPMENT wyprzedane

Kniaziewicza 16 i2 DEVELOPMENT wyprzedane

Kniaziewicza 16 i2 DEVELOPMENT wyprzedane
Kwiecień 08
13:05 2015

Wszystkie mieszkania wyprzedano pół roku temu. Zostały dwa lokale usługowe. Kniaziewicza 16 sprzedało się błyskawicznie. Duża popularność inwestycji to zasługa poszukiwanych na rynku metraży – od 28-metrowych kawalerek aż po 57-metrowe mieszkania z funkcjonalnym rozkładem.

Na wysokie zainteresowanie ofertą i2 DEVELOPMENT wpłynęło atrakcyjne położenie nieruchomości – kilkunastominutowy spacer dzieli inwestycję od rynku a zaledwie Fot. i2 Kniaziewicza 16kilkaset metrów od zielonych terenów przy Fosie Miejskiej – oraz nowatorskie podejście dewelopera do realizowanych projektów.
Szczególnie ważnym aspektem naszych wrocławskich inwestycji jest oddanie nietuzinkowego charakteru miasta. Projekt postrzegamy jako część większej całości jaką jest nie tylko budynek, lecz także to, co w jego sąsiedztwie. Zależy nam na kreowaniu zrównoważonych miejsc do życia, które charakteryzować się będą ponadczasową architekturą, jakością „na lata” i przyjaznym otoczeniem. Tak rozumiemy proces inwestycyjny – mieszkanie, to nie tylko budynek i kilka ścian. Przy ulicy Kniaziewicza 16 w porozumieniu z lokalnymi władzami zadbaliśmy o przestrzeń sąsiadującą z inwestycją – odnowiliśmy dużą część podwórka wewnątrz kwartału – wyremontowaliśmy chodniki i parking, a także zadbaliśmy o zieleń wokół. Kupujący docenili nasze wysiłki: sprzedaż całości zajęła nam tylko cztery miesiące – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 DEVELOPMENT.

Kniaziewicza 16 to 7–kondygnacyjny budynek, który harmonijnie wypełnił przestrzeń między staromiejskimi kamienicami. Elewacja wzorowana jest na przedwojennej architekturze, a całość projektu dopełniają duże okna, przestronne balkony i tarasy. Nowoczesne rozwiązania takie jak wideodomofony i drzwi antywłamaniowe w każdym
z lokali zapewnią bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. Dla wygody mieszkańców deweloper przewidział rowerownię – specjalnie wygospodarowane pomieszczenie przeznaczone do przechowywania jednośladów.

Podziel się

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *