Ronson rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu osiedla Moko na Mokotowie | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Ronson rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu osiedla Moko na Mokotowie

Ronson rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu osiedla Moko na Mokotowie

Ronson rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu osiedla Moko na Mokotowie
Marzec 03
09:09 2015

Ronson Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań w drugim etapie osiedla Moko przy ul. Magazynowej w warszawskiej dzielnicy Mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów. W ramach drugiego etapu powstaje 160 mieszkań o powierzchniach od 29 m2 do 139 m2. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2016 r.

W odpowiedzi na szybko wyczerpującą się ofertę pierwszego etapu Moko zdecydowaliśmy o przyspieszeniu naszych planów i już teraz wprowadzamy do sprzedaży drugi, a zarazem ostatni etap osiedla. Dzięki doskonale skomunikowanej lokalizacji w pobliżu Galerii Mokotów czyniącej z projektu dobrą okazję inwestycyjną, Moko cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Moko będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Mieszkania będą posiadały drewniane okna, przestronne balkony, a lokale na ostatnich kondygnacjach tarasy o powierzchni nawet 126 m2. Ponadto pomiędzy budynkami powstaje zielony dziedziniec z bogatą roślinnością. W ofercie znajduje się pełen przekrój rozkładów – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 7950 zł brutto za m2.

W ramach specjalnej oferty przedsprzedażowej, która potrwa do 10 marca ceny mieszkań objęte są 5-procentowy rabatem. Inwestycję będzie można zobaczyć bliżej podczas Dni Otwartych zaplanowanych na weekend 14-15 marca.

Moko jest położone przy ul. Magazynowej na Mokotowie, w pobliżu nowoczesnych kompleksów biurowych i znanych warszawskich parków: Królikarnia i Pola Mokotowskie. Lokalizacja osiedla oferuje bliskość Galerii Mokotów, rozwiniętą komunikację publiczną – metro (stacja Wierzbno), autobusy, tramwaje oraz infrastrukturę edukacyjną, sportową i kulturalną.

Osiedle Moko składa się z czterech budynków powstających w dwóch etapach. Łącznie powstaną 324 mieszkania (164 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 24 lokale usługowe. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Jems Architekci.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *