Zaprawa murarska cienkowarstwowa Tytan Professional | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Zaprawa murarska cienkowarstwowa Tytan Professional

Zaprawa murarska cienkowarstwowa Tytan Professional

Zaprawa murarska cienkowarstwowa Tytan Professional
Marzec 10
23:00 2014

Zaprawa Murarska Cienkowarstwowa Tytan Professional to nowoczesna i gotowa do użycia zaprawa, którą stosuje się zarówno do murowania ścian zewnętrznych – konstrukcyjnych, jak i ścian wewnętrznych domków jednorodzinnych i budownictwa wielorodzinnego. Jej największą zaletą jest łatwość i szybkość nakładania oraz możliwość prowadzenia z nią prac murarskich nawet w temperaturze do -5C.zaprawa murarska Tytan

Selena SA wprowadziła na rynek zaprawę nowej generacji do budowania domów na cienkie spoiny. Zaprawa Murarska Cienkowarstwowa Tytan Professional została stworzona w odpowiedzi na rosnące oczekiwania inwestorów dotyczące czasu i kosztu realizacji inwestycji, a także wzrostu świadomości inwestorów w obszarze energooszczędności i budownictwa zrównoważonego.

Zaprawa Murarska Cienkowarstwowa Tytan Professional łączy w sobie łączy w sobie korzyści tradycyjnej zaprawy i właściwości materiałów izolacyjnych będąc ich połączeniem, a przy tym eliminując ich niedogodności. Dzięki Zaprawie Murarskiej Tytan Professional można osiągnąć oszczędności finansowe sięgające około 50% w porównaniu z tradycyjną zaprawą (nie wymaga czasu na przygotowanie, bez użycia prądu i wody, bez kosztownego transportu i składowania). Zaprawa jest bardzo trwała i pozwala uzyskać wytrzymałe i długotrwałe połączenie już w czasie od 2 godzin po aplikacji. Kolejną zaletą pracy za pomocą zaprawy murarskiej cienkowarstwowej Tytan Professional jest wydłużenie sezonu budowlanego czyli możliwość murowania także przy niskich temperaturach otoczenia, nawet do -5 stopni C. Zaprawa ta charakteryzuje się wysoką mrozoodpornością i jest wodoodporna, co powstrzymuje rozwój pleśni i grzybów w spoinie. Użycie zaprawy murarskiej Cienkowarstwowej Tytan Professional w porównaniu do innych zapraw, maksymalnie zwiększa ochronę cieplną konstrukcji poprzez eliminację mostków termicznych. Zapobiega ucieczce ciepła dzięki słabemu przenikaniu wody, pary wodnej i powietrza.

Zaprawa Murarska Cienkowarstwowa Tytan Professional to także szybka aplikacja i szybkie wykończenie. Tynki można nakładać już po 24 godzinach, a puszkę można przygotować do pracy już w pół minuty – wystarczy nakręcić ją na pistolet i intensywnie wstrząsnąć. Zaprawa ta to także czyste murowanie, bez pylenia, chlapania i konieczności sprzątania. Ze względu na sposób aplikacji i przechowywania, praktycznie nie powoduje zabrudzenia otoczenia. Oczyszczenia wymaga jedynie pistolet.

fot. SELENA

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *