„Z Sopro Sukces Murowany” – konkurs fotograficzny Sopro | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

„Z Sopro Sukces Murowany” – konkurs fotograficzny Sopro

„Z Sopro Sukces Murowany” – konkurs fotograficzny Sopro

„Z Sopro Sukces Murowany” – konkurs fotograficzny Sopro
Lipiec 03
15:08 2014

Pierwszego lipca rozpoczął się konkurs zdjęciowy organizowany przez czołowego producenta chemii budowlanej, firmę Sopro Polska. Do wygrania narzędzia i sprzęt murarski oraz odzież do prac budowlanych.

Konkurs „Sukces Murowany” będzie trwał od 1 lipca do 15 sierpnia 2014 r., a jego uczestnikiem może być każda osoba fizyczna lub prawna. Już teraz Organizator przewiduje drugą edycję konkursu, zaplanowaną na okres od 16 sierpnia do 30 września 2014.
Zasady Konkursu są proste: firmy wykończeniowe przesyłają zdjęcia wykonanych przez siebie obiektów, do których została użyta przynajmniej jedna zaprawa murarska Sopro, spośród KMT, KMT Plus, KM lub KMT 408. Fotografię zapisaną w formacie .jpg należy przesłać drogą elektroniczną na adres adam.krolak@sopro.pl pamiętając, że plik nie może przekraczać 10 MB. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko oraz dane adresowe i telefoniczne uczestnika konkursu, a także datę i miejsce wykonania zdjęcia oraz zwięzły opis sfotografowanego obiektu. W ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu konkursu, jury konkursowe wybierze spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń trzy Prace Nagodzone wskazując, która z nich zajmuje I, II i III miejsce. Poza nagrodami rzeczowymi, które otrzymają autorzy zwycięskich fotografii, wszystkie Prace Nagrodzone zostaną opublikowane na stronie internetowej www.sopro.pl.
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Organizatora.
Zapraszamy do udziału!

Fot. Sopro

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *