Szkolenia dla murarzy | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Szkolenia dla murarzy

Szkolenia dla murarzy

Szkolenia dla murarzy
Marzec 28
15:33 2014

Połączenie wiedzy i doświadczenia producenta chemii budowlanej Sopro Polska oraz firmy Röben Polska, zajmującej się ceramiką budowlaną, zaowocowało specjalistycznym cyklem szkoleń dla murarzy „Podbudowani Jakością”.

Szkolenie zostało zaprojektowane tak, by uzupełnić wiedzę i podnieść kwalifikacje wykonawców w zakresie prac związanych z wykonywaniem elewacji, ogrodzeń i innych elementów z cegieł i płytek klinkierowych. Spotkanie pozwala uczestnikom zdobyć profesjonalną wiedzę i realne umiejętności zarówno z zakresu chemii budowlanej, jak i samej techniki murarskiej.

Jednodniowe spotkania obejmują część teoretyczną, w której poruszane są zagadnienia związane ze stosowaniem klinkieru, rodzajami wiązań, metodami murowania oraz z tematyką chemii budowlanej stosowanej w murarstwie, np. właściwym doborem zaprawy do nasiąkliwości cegieł. Część praktyczna obejmuje prezentację sposobów zapobiegania wykwitom na murze, prawidłowe wykonanie hydroizolacji oraz techniki murowania metodą jedno- i dwuetapową.

Szkolenie odbywa się w grupach około 15 osobowych, a jego ukończenie gwarantuje uzyskanie certyfikatu uczestnictwa w kursie oraz dołączenie do bazy polecanych wykonawców w sieci Sopro i Röben. Dodatkowo, uczestnicy szkolenia otrzymują profesjonalny zestaw narzędzi murarskich, obejmujący między innymi kielnię, fugówkę i młotek do cegieł oraz wysokiej jakości strój murarski składający się ze spodni, polaru i czapki.

Szczegółowe informacje: http://dlawykonawcow.roben.pl/szkolenia/formularz-zgloszeniowy-murarz lub adam.krolak@sopro.pl.

fot. SOPRO

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *