ATLAS 9 raz Złotą Budowlaną Marką Roku | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

ATLAS po raz 9. Złotą Budowlaną Marką Roku

ATLAS po raz 9. Złotą Budowlaną Marką Roku

ATLAS po raz 9. Złotą Budowlaną Marką Roku
Czerwiec 21
00:20 2014

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. po raz dziewiąty wyłonił najlepsze marki i produkty branży budowlanej. 13 czerwca 2014 r. w warszawskim Hotelu LORD odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014. W czołówce znalazła się marka ATLAS, która już 9. raz z rzędu zdobyła tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku.

Ranking marek budowlanych powstał w oparciu o badania przeprowadzone wśród firm wykonawczych z całej Polski, w których fachowcy wskazywali markę o najwyższej jakości, o najlepszej relacji ceny do jakości oraz tę, którą stosują najczęściej. Respondenci mogli podać tylko jeden brand, a na podstawie oceny ważonej z podanych kryteriów, komisja wybierała najsilniejsze marki budowlane.

ATLAS jest obecny w rankingu od początku jego istnienia, zdobywając co roku tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku. Nie inaczej stało się i teraz. Marka materiałów wykończeniowych łódzkiego producenta została również wyróżniona srebrem w kategoriach produktowych: fugi, kleje do płytek oraz kompleksowe systemy ociepleń. Na podstawie wyników badań, ASM nagrodził największego polskiego producenta chemii budowlanej także tytułem Marki Najbardziej Przyjaznej Fachowcom, w której to kategorii ATLAS zdobył srebrną statuetkę. Nagrody w imieniu Grupy ATLAS odebrał Paweł Kisiel, od 1 czerwca nowy Wiceprezes Grupy ds. Marketingu i Sprzedaży, oraz Jacek Stalka, Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży Krajowej.

Paweł Kisiel, Wiceprezes Grupy Atlas ds. Marketingu i SprzedażyZłota Budowlana Marka Roku to dla nas podwójne wyróżnienie – mówi Paweł Kisiel. – Po pierwsze tytuł sam w sobie jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów, co jest jednym z priorytetów firmy. Ponadto nagroda podkreśla stabilną pozycję ATLASA jako branżowego lidera. Jest dla nas nie tylko sukcesem i zaszczytem, ale również zobowiązaniem wobec odbiorców i użytkowników naszych produktów. Dlatego tym drugim wyróżnieniem jest dla nas fakt, iż o przyznaniu ATLASOWI tytułu zadecydowali właśnie nasi klienci – wykonawcy.

Bycie na podium rankingu z tytułem Marki Najbardziej Przyjaznej Fachowcom jest dla nas bardzo ważne z racji naszej Jacek Stalka, Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży Krajowejtrwającej od lat bliskiej współpracy z wykonawcami – dodaje Jacek Stalka. – Produkty, które oferujemy to efekt owocnej współpracy z fachowcami, jako że ATLAS, będąc liderem rynkowym i znając codzienną pracę glazurników czy tynkarzy, oferuje rozwiązania będące odpowiedzią na ich realne potrzeby inwestycyjne. Współpraca ATLASA z wykonawcami to jednak nie tylko produkty, ale i szereg dodatkowych usług czy możliwości, jak program lojalnościowy czy współtworzone forum budowlanePortal AtlasFachowca.pl oraz magazyn „ATLAS fachowca”.

Podczas gali wręczono ponad 50 nagród i wyróżnień w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz klasyfikacji ogólnej.

Fot. Atlas

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *