Aluminiowe drzwi Eunika | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Aluminiowe drzwi Eunika

Aluminiowe drzwi Eunika

Aluminiowe drzwi Eunika
Wrzesień 28
16:47 2015

Wśród wielu drzwi polskiego producenta stolarki otworowej, firmy DAKO, znaleźć można różnorodne modele drzwi zewnętrznych. Na szczególną uwagę zasługują aluminiowe drzwi Eunika. Solidne, stabilne i ciepłe skrzydło przyciąga uwagę nowoczesnym wyglądem.

Wykonane z wysokiej jakości aluminium drzwi Eunika cechuje dwustronnie nakładkowa budowa. Oznacza to, iż skrzydło – zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz – stanowi jednolitą płaszczyznę, co zapewnia zachowanie prestiżowego wyglądu drzwi od strony elewacji oraz wnętrza budynku.
Skrzydło Eunika doskonale sprawdzi się w domach, których właściciele szczególną uwagę zwracają na właściwości termoizolacyjne elementów stolarki otworowej. Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej zapewnia zastosowanie termoizolacyjnej pianki poliuretanowej. W zależności od rozmiaru skrzydła, grubość pianki wynosi 85 lub 72 mm. O energooszczędnych walorach Euniki przesądza także zastosowanie aluminiowego profilu oraz wykonanego z tego samego tworzywa progu z przekładką termiczną. Współczynnik przenikania ciepła Ud dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1300 mm x 2350 mm i profilu 90 mm wynosi zaledwie 0,66 W/m2K.
Prosta, nieprzytłaczająca linia drzwi Eunika będzie dobrze komponować się z architekturą o nowoczesnym wyglądzie. Zastosowana na skrzydle podłużna aplikacja ze stali szlachetnej nadaje mu elegancki charakter. Bogaty wybór kolorów z palety RAL pozwala dopasować wybarwienie panelu i ramy do niemal każdego rodzaju elewacji. Dzięki dostępnemu na stronie producenta konfiguratorowi, w łatwy sposób można stworzyć idealnie dostosowaną do potrzeb wersję kolorystyczną drzwi. Co istotne, Eunika dostępna jest w kompozycji HarmonyLine – oznacza to, że w ofercie DAKO znajduje się dedykowana do drzwi, spójna estetycznie linia okien, drzwi oraz rolet.
Premiera drzwi miała miejsce na obchodach 20-lecia firmy DAKO.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *