Nowa przyjaciółka pani domu | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Nowa przyjaciółka pani domu

Nowa przyjaciółka pani domu

Nowa przyjaciółka pani domu
Czerwiec 29
12:11 2015

Myjka WW100 BLACK+DECKER® to nowa przyjaciółka pań domu. Okna myje szybko nie pozostawiając na szybach smug ani kropli. Potrafi także wyczyścić blat w kuchni, parapety, szklany blat stołu, szyby samochodowe… i wiele innych powierzchni.

Co zrobić, żeby szyby w oknach były przejrzyste i nie miały smug ani zacieków? Warto wypróbować nową myjkę WW100 BLACK+DECKER®. Niewielkie rozmiary, mała waga i wielość zastosowań czynią z niej skuteczną pomoc w porządkach domowych. Myjką można czyścić nie tylko okna, ale także lustra i różnego rodzaju powierzchnie Fot. BLACK+DECKERszklane – np. kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, szklane blaty stołów, a także powierzchnie takie, jak blaty kuchenne, parapety, kafelki i płytki łazienkowe.
Myjka posiada wbudowaną obrotową głowicę, która umożliwia zmianę trybu pracy z czyszczenia na zbieranie płynu w postaci wilgoci i brudu. Dzięki tej opcji nie pozostawia smug, zacieków i nie chlapie powierzchni, nawet jeżeli jest stosowana poziomo. Jak jej używać? Wystarczy spryskać powierzchnię wodą lub środkiem czyszczącym wlanym do wbudowanego pojemnika, przetrzeć nakładką z mikrofibry oraz zebrać wilgoć i brud za pomocą gumowej, ssącej wycieraczki. Odkurzacz, po wciśnięciu tylko jednego guzika, wciągnie całą wodę. Trwa to zaledwie kilka minut, a efekt w postaci przejrzystej szyby lub idealnie czystego blatu zadowoli najbardziej perfekcyjną panią domu.

Lekką i kompaktową myjkę do szyb i luster WW100 3.6V BLACK+DECKER® zasila akumulator Li-Ion ładowany przez mikro USB. Jedno ładowanie zapewnia ponad 20 minut pracy urządzenia. Myjka posiada wbudowany półprzezroczysty pojemnik na wodę i brud, pojemnik na środki czyszczące, nakładkę z mikrofibry oraz gumową wycieraczkę do szyb długości 280 mm. Jej wyposażenie obejmuje także ładowarkę mikro USB. Urządzenie BLACK+DECKER® objęte jest gwarancją producenta w systemie „door-to-door”. Wadliwy sprzęt odbierany jest przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany z powrotem do właściciela. Wszystko odbywa się na koszt serwisu. Dla użytkowników prywatnych gwarancja na sprzęt trwa 24 miesiące. Produkt dostępny jest w sklepach internetowych, a także marketach budowlanych i sklepach AGD/RTV na terenie całego kraju.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *