Nieźle zamieszasz ze STANLEY FATMAX | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Nieźle zamieszasz ze STANLEY FATMAX

Nieźle zamieszasz ze STANLEY FATMAX

Nieźle zamieszasz ze STANLEY FATMAX
Wrzesień 28
12:07 2015

Nowa, profesjonalna mieszarka FME190 STANLEY FATMAX® dostosowana do ciężkich warunków remontowo-budowlanych to idealny pomocnik w rozrabianiu farb, zapraw tynkowych, czy klejów. Jej mocny silnik 1600 W z regulowaną prędkością do 800 obr./min. pozwala na sprawne mieszanie zarówno suchych, jak i mokrych zapraw. Doskonałą kontrolę i komfort pracy zapewnia ergonomiczny uchwyt typu „D”.

Najważniejszą cechą elektronarzędzi budowlanych jest wytrzymałość. Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® to pod tym względem najlepszy wybór dla fachowców. Ich 1600 W silniki z dwubiegową regulacją prędkości umożliwiają mieszanie nawet bardzo suchych zapraw bez przeciążania urządzenia. Służy do tego pierwszy bieg osiągający prędkość do 480 obr./min. Drugi – do 800 obr./min jest natomiast przeznaczony do mokrych. Pracę ułatwia poprawiający kontrolę i komfort uchwyt typu „D”. Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® przydadzą się zwłaszcza podczas prac murarskich i wykończeniowych, w tym np. przy układaniu płytek, gdzie kluczowe jest szybkie rozrobienie kolejnych partii spoin.
Nowe mieszarki STANLEY FATMAX® z mieszadłem do zapraw, uchwytem M14 (fi140 mm) oraz 4-metrowym kablem zasilającym są już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych na terenie całej Polski. Sugerowana cena FME190 to około 789 zł.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *