Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie z Soudalem | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie z Soudalem

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie z Soudalem

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie z Soudalem
Grudzień 12
10:45 2014

Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Bukareszcie za nami. Reprezentacja naszego kraju zajęła miejsce na podium i zdobyła nagrodę specjalną prezydenta Międzynarodowej Organizacji Dekarzy (IFD). Sponsorem mistrzostw była firma Soudal.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy odbyła się w kompleksie wystawienniczym „Romexpo” w dn. 18 – 22 listopada, gdzie na powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych rywalizowało 30 drużyn z 16 krajów świata. Młodzi specjaliści o miejsce na podium konkurowali ze sobą w trzech kategoriach: dachy klasyczne (DK), dachy metalowe (DM) i dachy płaskie (DP). Dla zawodników przewidziano dodatkowe wyróżnienie w postaci prestiżowej nagrody specjalnej prezydenta Międzynarodowej Organizacji Dekarskiej (IFD), Michała Olszewskiego.

Najlepsza w kategorii dachy klasyczne i dachy płaskie okazała się drużyna z Austrii. W kategorii dachy metalowe  zwyciężyła drużyna specjalistów z Francji. Reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce na podium w kategorii dachy metalowe i otrzymała nagrodę specjalną prezydenta Międzynarodowej Organizacji Dekarskiej w kategorii dachy klasyczne. Prestiżowe zawody stanowiły także okazję do spotkania najlepszych specjalistów z branży dekarskiej, członków Międzynarodowej Organizacji Dekarskiej (IFD) i największych dostawców produktów dekarskich z Chin, Stanów Zjednoczonych oraz z Europy. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Soudal, największego na świecie producenta pian poliuretanowych,  a także czołowego dostawcy mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej, który na Mistrzostwach zaprezentował bogatą ofertę produktów dekarskich ze swojego portfolio. Zawodom towarzyszył 62. Kongres Międzynarodowej Organizacji Dekarzy, reprezentującej branżę dekarską i dbającej o wysoki poziom usług dekarskich na świecie. Soudal znalazł się w gronie sponsorów obydwu wydarzeń.

Fot.  Soudal

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. julie
    julie Grudzień 15, 08:55

    Skoro nie dajemy rady w sportach tradycyjnych, to może chociaż w dekarstwie będziemy potęgą. Tak naprawdę, to może nawet i lepiej.

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *