Budownictwo willowe w Polsce | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Budownictwo willowe w Polsce

Budownictwo willowe w Polsce

Budownictwo willowe w Polsce
Sierpień 04
07:02 2014

Wbrew pozorom Polacy bogacą się coraz szybciej i zmieniają się ich potrzeby konsumpcyjne – także te w budownictwie. Według raportu Credit Suisse w Polsce do 2018 roku nastąpi znaczny wzrost liczby osób, których majątek wynosi więcej niż milion złotych. W 2013 było to 45 tys. osób, za 4 lata liczba ta ma sięgnąć 85 tys.

Bogacące się społeczeństwo oznacza zmiany również na rynku budowlanym. Przede wszystkim większą rolę odgrywać będą rozwiązania dostosowane do budynków klasy premium. W przypadku zabudowy rezydencjonalnej, produkt powinien spełniać wyśrubowane normy jakości, jak i sprostać gustom najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama kolorów, zindywidualizowany, niepowtarzalny kształt czy perfekcyjne wykończenie to tylko niektóre z cech budownictwa willowego.

Idealnym połączeniem niepowtarzalnego stylu z najwyższą jakością wykonania jest płaska dachówka ceramiczna Smaragd marki BRAAS. Eleganckie kolory, nietypowa rombowa forma i charakterystyczny diagonalny układ nadają budynkowi wyszukanego, indywidualnego charakteru. Można nią pokryć nawet najbardziej pochyłe dachy, a także zastosować na pionowych elewacjach, jako dachówkę okładzinową. Jednocześnie jest to produkt wykonany z najwyższej jakości gliny, trwały i funkcjonalny, z gwarancją na 30 lat. Adresy dystrybutorów dostępne są na stronie: http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

Fot. BRAAS

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. sandyman
    sandyman Styczeń 15, 22:30

    Za cztery lata 85 tysięcy milionerów?? No to nieźle

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *