Powłoka do uszczelnień krystalicznych – IZOHAN krystalizator K6 | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Powłoka do uszczelnień krystalicznych – IZOHAN krystalizator K6

Powłoka do uszczelnień krystalicznych – IZOHAN krystalizator K6

Powłoka do uszczelnień krystalicznych – IZOHAN krystalizator K6
Marzec 29
00:04 2014

Ekspert w dziedzinie profesjonalnych hydroizolacji, firma IZOHAN, wraz z rozpoczęciem sezonu rozszerza swoje portfolio o mineralną powłokę do uszczelnień krystalicznych. IZOHAN krystalizator K6, dzięki specjalnej formule, pozwala na stworzenie dodatkowej wgłębnej warstwy hydroizolacyjnej na powierzchniach betonowych i żelbetowych.krystalizator Izohan

Produkt znajduje zastosowanie w szerokiej gamie obiektów – w budownictwie przemysłowym, hydrotechnicznym, sanitarnym, energetycznym oraz ogólnym. Polecany jest do stosowania w przypadku zagrożenia pozytywnym i negatywnym parciem wody, zarówno w nowobudowanych, jak i starych obiektach. Doskonale sprawdza się jako uszczelnienie i zabezpieczenie powierzchni zbiorników na wodę pitną, zbiorników oczyszczalni ścieków, basenów kąpielowych, fundamentów oraz piwnic.

Produkt poprzez krystalizację aktywnych związków chemicznych w porach betonu, tworzy wodoszczelną powłokę hydroizolacyjną nie tylko na powierzchni, ale zapewnia również uszczelnienie wgłębne. Nie zmniejsza przy tym paroprzepuszczalności podłoża, utrzymując wymaganą efektywną cyrkulację pary wodnej. Dzięki swej strukturze, posiada zdolność do mostkowania rys o szerokości do 0,4 mm. Jest chemoodporny i niewrażliwy na działanie środowisk agresywnych (o klasie ekspozycji XA3). Wachlarz zastosowań zwiększają parametry robocze. Umożliwiają one aplikację produktu na świeżym, mokrym betonie, a także tynkach cementowych, cegle i kamieniu.

fot. IZOHAN

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *