Uszczelnianie konstrukcji betonowych | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Uszczelnianie konstrukcji betonowych

Uszczelnianie konstrukcji betonowych

Uszczelnianie konstrukcji betonowych
Marzec 10
22:38 2014

Elementy betonowe pod kontrolą? Z pianką do kręgów marki SOUDAL to możliwe! W laboratorium badawczym wiodącego producenta chemii budowlanej stworzono produkt, który skutecznie zabezpieczy konstrukcje instalacji kanalizacyjnych przed działaniem szkodliwym czynników.piana do kręgów SOUDAL

Jakimi właściwościami wyróżnia się najnowsza piana montażowo – uszczelniająca do kręgów marki SOUDAL? Dzięki podwyższonej odporności na działanie związków i odpadów organicznych, minimalizuje szkodliwy wpływ ścieków, grzybów oraz pleśni na materiał.

Charakteryzuje się wysokimi parametrami przyczepności do betonu, cegły, PCV, a także innych tworzyw sztucznych, metali oraz drewna. Wysoka wytrzymałość mechaniczna sprawia, że piana może być stosowana do montownia elementów szczególnie narażonych na ścieranie tj. konstrukcji szybów, komór i kanałów telekomunikacyjnych. Pianę dodatkowo można wykorzystać w pracach termoizolacji instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnej oraz przy wypełnianiu przepustów rurowych, przejść instalacyjnych w ścianach i stropach.

Produkt wyróżnia się krótkim czasem utwardzania – elementy uszczelnianie mogą być poddawane dalszej obróbce już po godzinie od momentu aplikacji. Aby usprawnić wykorzystanie preparatu puszka została wyposażona w opatentowany przez SOUDAL apliakator Genius Gun. System aplikacyjny pozwala na precyzyjne oraz ekonomiczne dozowanie piany. Co więcej, dzięki szczelnemu zamknięciu, produkt może być przechowywany nawet do kilku miesięcy od momentu pierwszego zastosowania.

Fot. SOUDAL

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *