StukPuk.pl wciąż poszerza ofertę | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

StukPuk.pl wciąż poszerza ofertę

StukPuk.pl wciąż poszerza ofertę

StukPuk.pl wciąż poszerza ofertę
Październik 29
17:00 2015

W obecnych czasach niemal wszystko można kupić w internecie i nie inaczej jest w kwestii materiałów budowlanych, narzędzi oraz wyposażenia domu oraz ogrodu. Jednym z największych i najszybciej rozwijających się sklepów intenetowych oferujących tego typu asortyment jest StukPuk.pl – internetowy market budowlany.

Od początku, czyli od 2013 roku naszą ideą było stworzenie największego marketu internetowego w Polsce trochę na wzór tych funkcjonujących w Wielkiej Brytanii. Obecnie mamy w ofercie około 20 000 produktów, a docelowo ma ich być 35 000 – mówi Tomasz Jankowski właściciel StukPuk.pl
Fot. StukPuk, Tomasz JankowskiCzym StukPuk.pl różni się od konkurencji? Market internetowy StukPuk.pl ma w swojej ofercie produkty z kategorii: chemia budowlana, zamocowania, narzędzia ręczne, elektronarzędzia, materiały budowlane, artykuły elektryczne, ogród oraz hobby. Tym co wyróżnia StukPuk.pl jest za pewne szybkość realizacji zamówień, bo 90% produktów trafia do klientów w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Do tego produkty w StukPuk.pl są tańsze średnio o 30% od tych oferowanych w tradycyjnych marketach. Do tego aż 70% produktów, które widoczne są na listach porównywarkek cen zajmują na nich 1 bądź 2 miejsce.

Zamówienia powyżej 299 zł dostarczane są całkowicie za darmo, a produkty kupione na StukPuk.pl można też odebrać na ponad 900 stacjach ORLEN. Sklep jest także bardzo otwarty na współpracę i potrafi sprowadzić dla klienta produkty, które nie znajdują się w danej chwili w ofercie.
Twórcy internetowego marketu budowlanego StukPuk.pl planują w najbliższym czasie uruchomienie platformy B2B, która pozwoli na zautomatyzowanie procesu kosztorysowania budowy bądź też remontu. Platforma będzie zawierała opcję ofertowania do klienta biznesowego oraz indywidualnego, przygotowania indywidualnych warunków handlowych oraz wystawiania faktur dla podmiotów nie posiadających odpowiedniego oprogramowania. Projekt ten jest częściowo finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. andrews
    andrews Listopad 01, 07:50

    Rzeczywiście bardzo profesjonalny budowlany sklep internetowy. Polecam

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *