Certyfikat ISO 9001 ponownie przyznany Betafence | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Certyfikat ISO 9001 ponownie przyznany Betafence

Certyfikat ISO 9001 ponownie przyznany Betafence

Certyfikat ISO 9001 ponownie przyznany Betafence
Październik 30
09:43 2015

Światowy lider produkcji systemów zabezpieczenia wewnętrznego po raz kolejny pomyślnie przeszedł audyt ISO 9001 i uzyskał recertyfikację międzynarodowej normy Systemu Zarządzania Jakością.

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna po raz kolejny przyznała firmie Betafence certyfikat ISO 9001:2008. To dowód na zachowanie wysokich norm jakościowych w procesie produkcji systemów zabezpieczających. Stosowny dokument wydano 26 sierpnia 2015 roku, podkreślając znakomitą jakość produkcji, użytych materiałów, opracowanego designu, rozwoju technologii, a także sprzedaży artykułów Betafence.
Co wynika z tego dla Klientów Betafence? Przede wszystkim to gwarancja, że kupując bramy, ogrodzenia i inne elementy systemów zabezpieczeń otrzymuje się zawsze powtarzalną jakość. Ta jakość dotyczy takich samych wymiarów, grubości drutów, materiałów i stosowanych powłok antykorozyjnych, wielkości i rozmieszczenia otworów montażowych itp. Krótko mówiąc kupując produkty Betafence uzyskujesz pewność najwyższego standardu jakości.
Międzynarodowa norma
Certyfikat ISO 9001 przyznawany jest przez wspomnianą Międzynarodową Organizację Normalizacyjną na podstawie audytu, który dotyczy norm systemu zarządzania jakością produkcji. Jest uznawany na całym świecie. Dokument wydaje się na określony czas. W przypadku Betafence kolejna certyfikacja odbędzie się we wrześniu 2018 roku.

Więcej informacji o certyfikatach Betafence oraz innych wydarzeniach i realizacjach można znaleźć na www.ogradzamy.pl.

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. Dominika Kadłuczka
    Dominika Kadłuczka Marzec 22, 20:13

    Gratulujemy! Gdyby ktoś starał się o certyfikat ISO polecamy się: http://obac.com.pl/uslugi/certyfikacja-iso-9001

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *